ZAKREŚLACZ STABILO BOSS ORIGINAL, FIOLETOWY - 1 szt.
X08161
15 zł netto lub GRATIS powyżej 200 zł
w ciągu 24 godzin
Nowy produkt
j.m. - 1 sztuka
- Zakreślacz fluorescencyjny z tuszem na bazie wody do pisania na wszystkich rodzajach papieru (również faksowym i samokopiującym).
- Duża odporność na wysychanie - pozostawiony bez skuwki nie zasycha przez 4 godziny, a po zamknięciu ma właściwości regeneracyjne.
- Grubość linii pisania: 2 - 5 mm.
- Kolor: fioletowy
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





Liczba oddanych głosów: 0
- Usuń ten produkt z moich ulubionych.
- Dodaj ten produkt do moich ulubionych.
- Drukuj
Produkty powiązane
Cechy produktu
| Producent | Stabilo |
| Kod EAN | 4006381118743 |
| Rodzaj | zakreślacz |
| Kolor | fioletowy |
| Ilość | 1 szt. |
| Grubość linii | od 2 do 5 mm |
| Kod producenta | 70/55 |
| Jednostka miary | 1 sztuka |
| Dane producenta | STABILO International GmbH, Schwanweg 1, 90562 Heroldsberg, DE, e-mail: info@stabilo.com |
| Podmiot odpowiedzialny | STABILO International GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Żelazna 59 lok.5.1, 00-848 Warszawa, PL, e-mail: info@stabilo.com |
Opis produktu
Zakreślacz Stabilo Boss Original, Fioletowy - 1 szt.
Zakreślacz fluorescencyjny Stabilo Boss Original w kolorze fioletowym to sprawdzony wybór do zaznaczania tekstu w dokumentach, książkach i notatkach. Tusz na bazie wody umożliwia pisanie na wszystkich rodzajach papieru — również faksowym i samokopiującym. Dzięki wyjątkowej odporności na wysychanie zakreślacz pozostawiony bez skuwki nie zasycha przez 4 godziny.

Precyzja i trwałość w jednym
Ścięta końcówka zakreślacza Boss Original pozwala uzyskać linię o grubości 2–5 mm, dzięki czemu sprawdza się zarówno przy podkreślaniu wąskich wierszy, jak i szerokich fragmentów tekstu. Model dostępny jest w 9 kolorach, a fioletowy wariant wyróżnia się intensywnym, fluorescencyjnym odcieniem.
Najważniejsze cechy
- Fluorescencyjny kolor fioletowy
- Grubość linii 2–5 mm
- Nie zasycha przez 4 godziny
- Tusz na bazie wody
- 100% surowców wtórnych w czarnych elementach
- Do papieru faksowego i samokopiującego
Ekologiczna produkcja
Wszystkie czarne elementy zakreślacza Stabilo Boss Original wykonane są w 100% z surowców wtórnych, co czyni go produktem odpowiedzialnym środowiskowo. To doskonały wybór zarówno do biura, jak i do szkoły czy nauki w domu.
Specyfikacja techniczna
- Typ: fluorescencyjny
- Kolor: fioletowy
- Grubość linii: 2–5 mm
- Marka: Stabilo Boss Original
Zamów zakreślacz Stabilo Boss Original w kolorze fioletowym w TopOffice i zaznaczaj tekst z precyzją.



































