Nagroda Konsumenta 2020

Kategorie

Promocje

Nagroda Konsumenta 2020

Nagroda Konsumenta 2020

REKLAMACJE

 

Reklamacje powinni Państwo kierować do nas w formie pisemnej na adres: ul. Instalatorów 7 lok. 116, 02-237 Warszawa lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@topoffice.pl

W przypadku stwierdzenia, że przesyłka z Towarem jest naruszona, doznała ubytku lub uszkodzenia, należy niezwłocznie (nie później niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki) złożyć reklamację u Sprzedawcy. Takie działanie umożliwi dochodzenie roszczeń od przewoźnika. Nie jest to warunkiem rozpatrzenia reklamacji.

Reklamacja powinna zawierać szczegółowy opis problemu i Państwa żądanie, ewentualnie także dokumentację fotograficzną.

Zobowiązujemy się rozpatrzyć reklamację w terminie 30 dni. Jeżeli nie ustosunkujemy się do Państwa reklamacji w terminie 14 dni, należy uznać, że uznaliśmy ją za uzasadnioną.

Jeśli reklamacja zostanie uznana, podejmiemy odpowiednie działania.

Szczegółowy tryb rozpatrywania reklamacji określa Regulamin sklepu.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: info@breitlingglass.pl lub telefonicznie:+48602395215. Udzielimy Państwu wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.  

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Poniżej podajemy nasze dane kontaktowe:

NETMAX Marcin Gędziorowski
ul. Instalatorów 7 lok.116
02-237 Warszawa
sklep@topoffice.pl

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towarów. 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Opinie naszych klientów

Dodaj opinię o topoffice.pl - otrzymasz dodatkowy RABAT :)
Rzetelna Firma
PayU - Twisto